شقق دور عالي للبيع في الساحل الشمالي, صفحة 3

57 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ف دور فوق ال 30 امتلك وحده فيو بحر وبسعر متر قديم

    Code For Real Estate logo image

    نورث ايدج تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في دور فوق ال30وفيو لاجون مباشره ف The Gate

    Code For Real Estate logo image

    ذا جيت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده فيو علي البحر ب 90 الف للمتر دور عالي بجراج

    Code For Real Estate logo image

1

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٩٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بسعر 85الف للمتر فيو بحر بانورامي في دور فوق 25

    Code For Real Estate logo image

5

    4

    ٣٥١ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٣٩٨٬٢٢٣ جنيه

    امتلك بسعر وفيو مميز وحده دور عالي ابراجbeachfront

    Code For Real Estate logo image

    بيتش فرونت تاورز, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ١٥٨٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور عالي برؤيه كاملة للبحر و اللاجون بسعر مميز

    Steps Property logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٩٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 136م ابراج العلمين الايقونيه(The Gate 5)

    RE/MAX Avalon logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٢٤٬٣٣٠ جنيه/متر مربع