شقق دور عالي للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 2

36 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة كورنر موقع مميز جدا استلام فوري ف زايد

    Gate real estate marketing logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند ابراج زيد الشيخ زايد

    شركة أويسيز للتسويق العقاري logo image

2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في بيفرلي هيلز

    Emkan for Real Estate logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 200 متر بشارع جامعة الدول العربية

    Good Deals logo image

    شارع جامعة الدول العربية, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ZED Park – دور مرتفع | مفروشة بالكامل

    Home Select for real estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ب تكييفات في فيلدج ويست الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج إيون | مراكز، بجوار مول العرب

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٩٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – ستوديو فندقي في زد ويست

    Beltone logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أبراج أيون – من مراكز

    Beltone logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية للبيع – أبراج أيون (البرج الجنوبي)

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٠١٬٤٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ماستر راقية بدور مرتفع – أيون تاورز دور ١٤

    Circles investment logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

1