شقق دور ارضي بحديقة للبيع في محافظة الإسكندرية

28 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٦٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على البحيرة تسهيلات على 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٨ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٨٧٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام تسهيلات في السداد على 6 سنين

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن دابل فيو بخصم كبير + استلام فوري

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى برغولا استلام فورى غرفتين بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م كومباوند صواري - السعودية المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Resale للبيع أرضي بجاردن كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بمقدم ٧ مليون و ٤٠٠ الف

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة بجاردن غرفتين بالم هيلز اليكس

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل ب صواري استلام فوري ارضي بجاردن

    Pharos Real Estate logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كمباوند اليكس ويست

    New Home for Realestate logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٢٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 167م + 120م جاردن سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٣٥٬٧٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177م في صوارى السعودية المصرية

    Dk REAL ESTATE logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع 216 م كومباوند اليكس ويست

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٤٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش رفاهية المساحات الواسعة داخل صواري

    Inspire Homes logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٠٤ متر مربع

    ٣١٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٨٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالم هيلز اسكندريه

    Next Estate logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٩٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠١٠٬١٠٠ جنيه

    حديقة خاصة تشطيب كامل فيو مفتوح استلام خلال 7 شهور

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٣٨٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بتسهيلات فالسداد شقة 161م في Palm Hills Alexandria

    Jewar Real Estate. logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٩٠٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    أكبر خصم للكاش شقتك مطلات مفتوحه بالكامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٣٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 7 شهور تسهيلات في السداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال 7 شهور و تسهيلات في السداد فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٧ متر مربع

    ٢٩٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٣٬٦٠٠ جنيه

    استلام خلال 6 شهور تشطيب كامل مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مجهز بالكامل فيو مفتوح على الاكوا بارك

    Remax Professional. logo image

    طريق مدينة برج العرب الجديدة-مرسى مطروح, برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (98م مباني + 30م جاردن) كينج مريوط

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كينج مريوط, حي العامرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة - ارضى بحديقة خاصة - مطلات مفتوحة

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    4

    3

    ٣٤٣ متر مربع

    ٣٢٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

2