شقق دور أرضي للبيع في جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, صفحة 2

65 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب مودرن + حديقه خاصه جاهزه للسكن 3 غرف

    Gaby's Homes logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرضي بجاردن في كومبوند جالريا مون فالي

    Utopia logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل تشطيب بكمبوند جالريا

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٥٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن للبيع باميز لوكيشن وتشطيب في جالريا

    Gold Routes logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة للبيع في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 157م استلام فورى فيو مميز بجاردن 57م

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    للبيع شقه ارضي133م بجاردن بمقدم واقساط استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شقه ارضي بجاردن استلام فورى

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في جاليريا مون فالي – تشطيب كامل

3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٤٨٬١٣٨ جنيه

    بسعر مميز شقه ارضي بحديقه استلام فوري ف جاليريا

    S signature logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٢٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في جاليريا مون فالي موقع مميز

    KAMF logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن متشطبه فى جاليريا مون فالى

    Conquer Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز بكمبوند جاليريا

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ارضي بجادن 130متر في كمبوند جالير

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه خاصه متاحه للبيع داخل جاليريا مون فالي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية مع حديقة للبيع في جاليريا مون فالي

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٦٦٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن متشطبة مع حديقة في غاليريا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٦١٬٤١٨ جنيه

    افضل سعر لشقة 157م استلام فورى فيو مميز بجاردن 57م

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع