شقق متشطبة للبيع في فيليت, صفحة 4

152 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بيت 3 غرف متشطب دبل فيو بتقسيط على 10 سنوات!

    Egypt Best Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بيت2 غرفه متشطب فيو لاجون بتقسيط على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن في villette بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٩٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري فيو مميز في فيليت by Sodic

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في سوديك فيليت بجوار ميفيدا

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٤٢٬٧١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالمطبخ للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٩٥٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في سوديك فيليت متشطبة بالتكيفات

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات علي اللاجون استلام فوري سوديك

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سوديك متشطبة بالتكيفات استلام فوري غرفتين

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط علي10سنوات شقة متشطبة بالتكيفات جاهزة غرفتين

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري علي 10 سنوات .

    Coldwell Banker Wealth logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٠٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط استلام فوري شقه 3غرف للبيع سوديك فيليت

    Driven Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات بموقع مميز و سعر رائع

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري في فيليت سوديك

    Property  Hills. logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ارضي ٣ غرف سوديك فيليت (في ريسيدنس)

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالتكيفات للبيع فى فى-ريزيدنس.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٩٨٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة بالتكيفات في V-Residence.

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١١٠٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة استلام فوري في قلب التجمع الخامس

4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٢٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع برايم لوكشين في سوديك فيليت

    متصدر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتين تكملة اقساط سوديك فيليتVResidence

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي متشطبة بالتكيفات بأفضل سعر ولوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٩٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن متشطبة 210م للبيع في فيليت سوديك 4 غرف

    Allocate Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 210م متشطبة تكملة اقساط في سوديك فيليت

    Allocate Real Estate logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع