عقارات استوديو رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 6

224 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استوديو داخل التجمع الخامس استلام فوري

    Catchers investment logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك استديو متشطب سوبر لوكس

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة خاصة للبيع في Taj City – استلام فوري

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بحديقة للبيع في Taj City – Lake Park

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بروف للبيع في Taj City – Lake Park فيو رائع

استوديو

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٣٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 380الف امتلك ستوديو برايم لوكيشن امام المطار

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع بسعر مميز

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦١٢٬٢٠٣ جنيه

    ستوديو في التجمع الخامس استلام قريب

    The Polygon logo image

    قرية البوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٤٢٬٧٩١ جنيه

    ستوديو بجاردن مفروش للبيع في تاج سيتي - ليك بارك

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في ليك بارك – تاج سيتي

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو ليك و لاند سكيب فى كمبوند تاج سي

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك استديو58م بحري باقساط مرنة,بحري

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | استوديو في ليك بارك – تاج سيتي موقع مميز

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع فيو لاند سكيب وحمام السباحه فى ليك ب

    Host Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٢٨٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع بسعر لقطة و بارقى مرحلة في تاج ستي

    Property Misr logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر أستوديو بجاردن للبيع بمقدم 370 الف ف تاج سيتي

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 353الف امتلك ستديو دور متكرر قسط ع12سنه

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٢٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٩٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع امام مطار القاهرة مباشرة بخصم 50%

    متصدر

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 0% امتلك ستوديو + جاردن بجوار مطار القاهرة

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه لمحبي الاستثمار بالتجمع وبأقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٤٬٦٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالتجمع باقل مقدم وقسط علي 15سنة

    GCR Developments logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٤٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في تاج سيتي ليك بارك فيو لاند سكيب

    Capital Lords Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمار أستوديو جاهز بالتقسيط – تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو مميز للبيع- Taj City – موقع ممتاز بسعر مغرى

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٨١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر لقطه في بيجونيا بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٠ جنيه/متر مربع