عقارات استوديو رخيصة للبيع في مجاويش

61 عقارات أخرى
  • 14

    شاليه

    ٢٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بإطلالة حمام سباحة للبيع في أورورا بالاس

    متصدر

    Concrete Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠١٣٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة.. فيو بحر وبسين وقسط 5 سنين

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٤٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بأورورا | حمام سباحة ساخن وجيم بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو فاخر بفيو مزدوج (بحر وحمام سباحة)

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٧٬٨٣٩ جنيه

    ستوديو "شيك" بفيو حمام سباحة – قلب منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو 57 متر مجاويش الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٤٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو بسين وخدمات فندقية

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٥١٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة فيو بحر وبسين بقسط على 5 سنين

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م واستغلال مثالي للمساحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٤٢٢٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في قصر اورورا في الغردقه بتخفيض 20%

    Homes Bay logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    استوديو 58 متر بفيو بول و بحر..الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٢٥٠ جنيه

    ستوديو على حمام سباحة في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٨٬٩٥٠ جنيه

    قسط استوديو لـ 5 سنين في الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٨٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو 53 متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع الغردقة اورورا بالاس استثمار قوي

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    استثمار في الغردقه بمقدم 10%

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58م تصميم أنيق في قلب مجاويش

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٣٦٬٤٦٧ جنيه

    استديو 57 م بيطل على حمام السباحه دور ارضي بحديقه

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    حياة مريحة 58 متر مع حديقة 17 متر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عصرية 58 متر لحياة مريحة وذكية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٧٥٠ جنيه

    Spacious studio for sale in Clan - Magawish

    My Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 58 متر داخل منتجع عصري فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    58 متر فيو بحر بإطلالة مفتوحة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    58 متر فيو خلفي بأجواء هادئة ومريحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57 متر بإطلالة حمام سباحة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع