عقارات رخيصة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 11

1,158 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعراج العلوي-تانى نمرة من الدائرى

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف اوبن فيو ف كريستال علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م استلام فورى على بحيره فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    معادي فالي: شقة راقية جاهزة للسكن

    Chances Real Estate logo image

    معادي في, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 85م سرايات القطامية نص تشطيب بـ 1700000ج

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه باقل سعر ووجهه فى كمبوند كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى زهراء المعادى بموقع مميز

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٢٤٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك على الشارع في كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند بافاريا على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٩٬٥٨٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين فى زهراء المعادى بجوار وادى دجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دارنا – موقع مميز على دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دارنا بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    سطح

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك رووف بالحي الإيطالي زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشطر العاشر بإطلالة مميزة على المسجد

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أمیرالد – الشطر العاشر زهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٦٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٦٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف موجود في المشروع بفيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه 205م دجله فيو على حمام السباحه و الشارع

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175م للبيع-كمبوند الحي الايطالي-زهراء المعادي

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع - ابراج بدر -بجوار كارفور المعادي

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع