عقارات رخيصة للبيع في التجمع الخامس, صفحة 32

4,219 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثامن بمقدم30%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٥٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ارخص من سعر السوق -سعر ولوكيشن

    متصدر

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي التكميلي مقدم 40%

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مقدم واقساط ع افضل فيو

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ريناد سيتي استلام فوري

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيت الوطن الحي الثاني مقدم 30% فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للسرعه! ستوديو بجاردن بالتقسيط ع 12 سنه ف تاج سيتي

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٤٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٣٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٩٥ متر مربع

    ١٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي السادس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن النورث هاوس

    شركة البحيري جروب logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ١٨٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري على محور بن زايد مباشرة واجهة أمامي

    Selective logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٥٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي التكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 190م نص تشطيب بيت الوطن التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٣٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مميزة في الحي التكميلي بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي لتكميلي

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع