عقارات رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 15

913 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    165م متكررجانبى الحى التالت غرب فورى من المطور قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٧٬٣٣١ جنيه

    شقة بحديقة استلام شهرين متشطبة بالتكيفات قسط 9سنين

    IRTKAZ logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز موقع في مدينة الشروق المنطقة الخامسة عمارات

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 650 الف شقه تشطيب فندقى للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٥٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م بارقي احياء الفيلات خلف الجامعه الفرنسية

    بيتي للمقاولات logo image

    الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٧٥٢٬٩٦٩ جنيه

    فيلا فيو خيالي علي lagoon تسليم فوري بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    5

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% و اقساط 12 سنه ومقدم 2 مليون جنيه في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن VIP استلام فوري لافيستا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو 5 ايست, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٣٬٤١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري صريح الحي الاول فيلات

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 630 الف شقه 124م تشطيب فاخر للبيع فى الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس في منتجع الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م 4 غرف لوكيشن مميز جدا تقسيط على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م واجهة منطقة الخامسة خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي + جاردن 90م بمدينة الشروق

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ( تشطيب كامل ) بالقسط امام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من تراس مول شقة 210م واجهة بحرى فورى وتقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 293م ارضي بجاردن + بيزمنت للبيع ف الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق الشروق, المجاورة الاولي, الحي الثامن, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٣ متر مربع

    ١٥٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق بالمنطقه الرابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه210م امامى بحرى الحى التالت غرب استلام فورى قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة الشروق 2 المنطقة الثالثة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 166م بجوار سوديك بتشطيب High End طلالة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم 500الف +اقساط 15 سنه بفيو garden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول متشطبه فيو مفتوح بالقرب من كافة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    150م ارضى جاردن80م الخامسه عمارت من المطوربتسيهلات

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع