عقارات رخيصة للبيع في مدينة العبور الجديدة, صفحة 7

422 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٣٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وحدتك الآن|شقة 99م بحديقة 61م قسط علي 6 سنوات

    The Icon Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٣٠٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور الجديدة الأكثر تميزا مساحة 175 م

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٧٧٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور بكمبوند VIALE مساحة 111 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١١ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٢٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور مساحة 151 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور مساحة 173 متر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    دوبلكس

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 350م بسعر شقه بموقع مميز بعقار شيك

    Location Real estate' logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 125م داخل كمبوند بمقدم 300 الف بالتقسيط

    Location Real estate' logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٠٩٬٩٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور مساحة 133 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٩٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة 140 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٢١٬٥٠٠ جنيه

    بسعر خاص-أتملك وحدة بجاردن بمقدم أقل 1M سداد5سنوات

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    قطعة أرض

    ٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    3313MG ارض للبيع 209 م بالعبور الجديدة -فرصة استثم

    Oscar logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    ٢٠٩ متر مربع

    ٤٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٦٦٬٧٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميريسا بالعبور مساحة 158 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس العبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢١٬٤٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور مساحة 173 متر

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعبور مسلسل2 قطعة 11 مساحة 175 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة مساحة166 متر

    Emak Realestate logo image

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٩٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 141 متر فيو جاردن بحري مميزه بالكمبوند

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول حي اسكان فاخر في العبور الجديده

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع اوكارديا العبورالجديده علي امتداد محور خط 10

    اوكارديا, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٢١٬٢٥٠ جنيه

    لأول مرة في مدينه العبور كمبوند راقي باطلاله مميز

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة فيو مباشر على Private Water Court

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٦٢٬٠٠٠ جنيه

    الان في العبور Flow Park Residence

    Feeds logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الخصوصيه ارضي بحديقه ومدخل خاص بموقع مميز

    Location Real estate' logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 م للبيع في العبور الجديدة

    sherwoods property logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٦٥٢٬٨٠٠ جنيه

    امتلك مساحة واسعة 156م بحديقة 69م

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    1

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع