عقارات رخيصة للبيع في جيفيرا, صفحة 2

48 عقارات أخرى
  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 2غرفه متشطب بفيو لاجون بمقدم545,000الف على8س

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٣٠٬٤٠٠ جنيه

    شاليه بتصميم فيلا متشطب واقرب استلام في جيفيرا

    Property  Hills. logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    6

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    املتك شاليه + خدمة فندقية ب اقل سعر في راس الحكمة

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    املتك شاليه + خدمة فندقية ب اقل سعر في راس الحكمة

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٤٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مميز للبيع متطشب بالكامل اطلالة علي اللجون

    متصدر

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ب فيو مائي استلام سنتين و ب قسط ل 8 سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا280م متشطبه فيو بحر استلام فورى بمقدم4.7 مليون

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 112متر متشطب بالكامل بفيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب مساحة 91م بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٥٤٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية منفصل فاخر للبيع فيو ع البحر

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    ايلا جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ع البحر سوبرلوكس بمقدم 380 ألف أوكاش5.700م

    Property Hills... logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه براس الحكمة متشطب اقساط علي10سنوات

    property hills Elite logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو بحديقة قسط متشطب جيفيرا علي حمام سباحه بيع

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فاخر فيو البحر ب اميز سعر من اعلا مطور

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه تشطيب كامل للبيع في راس الحكمة تقسيط 10 سنين

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز مع احسن مطور و ب قسط ل 8 سنين

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو بحر متشطب بالكامل ب قسط يصل ل 12 سنه

    فيرل جيفيرا, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣١٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه95م متشطب على اللاجون بمقدم680الف وقسط ع9سنين

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٧٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي بجاردن للبيع فيو ع البحر ف جيفيرا

    Property Hills Star logo image

    جيفييرا كواي سايد, جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 36م + 24 م جاردن , جيفيرا ( راس الحكم

    Wealth Platinum logo image

    جيفيرا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

1