عقارات رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 23

15,629 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر غير مسبوق شقة 145م بفيومميز ع اللاندسكيب الان

    Bright logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على جزيرة فيو الاجوون تقسيط 10 سنوات

    Inn Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٣٨٬١٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف ازها الشيخ زايد بجانب سوديك بمقدم 2 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين في تيراس نص تشطيب استلام قريب

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر متشطب 221متر علي اللاجون في بامبو 3

    Property  Hills. logo image

    بامبو بالم هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    5

    6

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • اسبن فيلاز كايرو جيت من اعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت

    3 - 5 غرفة

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في بالم هيلز بجوار سوان ليك ويست

    Crown Stone Realty logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن بموقع مميز او يست اوراسكوم

    Property  Hills. logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام سنه فقلب زايد مقدم 5م بسعر 28م

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام سنه فقلب زايد مقدم 5م بسعر 28م

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جاردن هيلز بأطلاله رائعه

    Guides Real Estate logo image

    جاردن هيلز اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • آب تاون ريزدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Uptown 6 October Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام سنه فقلب زايد مقدم 5م بسعر 28م

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م عمر ابن الخطاب تفرعات نادي الصيد

    Royal Home logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم10%بالتقسيط ع اطول فترة بدون فوائد

    Square Real Estate logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٣٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مودرن استلام سنه فقلب زايد مقدم 5م بسعر 28م

    رويال سيتي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا برايم لوكيشن بفيو علي الأهرامات في جولز

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٦ متر مربع

    ١٢٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • ابهي

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    S.R.D
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أبهى
  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ازها الشيخ زايد بجانب سوديك بمقدم 3 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    24% خصم ع الكاش امتلك شقتك بمقدم5%بالتقسيط ع8 سنين

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٤٨٬٨٩٥ جنيه

    ستوديو 76 م للبيع في -ZED West- برايم لوكيشن

    Home Valley logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٧١٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع متشطب بالكامل بالتقسيط لاندسكيب فيو

    Square Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    استوديو

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة ازها الشيخ زايد بجانب سوديك بمقدم 3 م

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • ايلان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,ايلان

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات من اورا بجوار سوديك

    Property  Hills. logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة ماستر للبيع في اكتوبر تكملة اقساط

    وان ثيرتي ثري, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥١٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متفوتش الفرصة شقة180م متشطبة فزايد دقايق من هايبر

    متصدر

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز لفيلا مستقله امام بيفرلى مقدم 1.5م كاش9م

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    5

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٥٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 3 غرف +حديقة كواتر253 ألف أوكاش5.500.00

    Property Hills... logo image

    روز فيل, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • فيلات زايارد زايد الجديده

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    PALMIER DEVELOPMENTS
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,زايارد

    3 غرفة