عقارات رخيصة للبيع في فلمنج, صفحة 2

57 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فلمنج ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فلمنج المساحة : 210 م

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فلمنج ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فلمنج – ترام مباشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 250م , فلمنج

    Wealth Platinum logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فلمنج 150م (ش مصطفي كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م فلمنج (ش عبد الفتاح الطويل)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فلمنج - عمارة براند

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بولكلى (115م) شارع تكلا .

    شارع تقاطع تكلا, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع160 م _فلمنج علي الترام_ بسعر(5

    BABEL Real Estate logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - فلمنج

    New Home for Realestate logo image

    شارع النسقي, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م فلمنج - شارع عبد الوهاب علي

    B-connect Real Estate logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة بالكامل السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع ابن فرناس, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج (90م صافى) خطوات من مستشفى البترول .

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 م فلمنج (ش مصطفى كامل)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م فلمنج ( ش عبدالفتاح الطويل )

    Inspire Homes logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م فلمنج خطوات من شارع مصطفى كامل

    Next Estate logo image

    شارع ابن فرناس, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م , ترام الوزارة

    Wealth Platinum logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 170م فلمنج - شارع الجميعي بجوار فتح لله

    B-connect Real Estate logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فلمنج (155م) متفرع من مصطفى كامل .

    شارع ابطو ليدس, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 300 م فلمنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بخطوات من محطه ترام فلمنج

    Remax Professional. logo image

    شارع طمازين, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م فلمنج خطوات من الترام

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع