عقارات رخيصة للبيع في اللوتس, صفحة 6

136 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى اللوتس الجنوبيه متشطبه

    إبداع logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة خاصة للبيع في اللوتس الجنوبية

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٩٠٢٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقتك فوري في اللوتس الشمالية و قسط على سنتين

    اشتري بيتك logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي اللوتس لقطه بسعر محروق

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المربع الذهبي، اللوتس الجنوبية 165م

    Bond & Key logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية قرب نادي بتروسبورت

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٣٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي اللوتس

    Q VISION logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتجمع الخامس 158 متر + 110 متر حديقة خاصة

    Remax Style logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الشمالية

    Q VISION logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس مع برايفت بوول متشطب بكمبوند امارة ,تقسيط

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بكمبوند امارة تقسيط 8 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٬٧٩٤ جنيه/متر مربع