عقارات رخيصة للبيع في منطقة الداون تاون

18 عقارات أخرى
  • 7

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه مميزة للاستثمار متشطبه بالفرش بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه تحت ادارة كونكورد بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    أستلم خلال سنه شقه فندقيه بالفرش تحت اداره كونكورد

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٤٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه أستثماريه بالفرش بأقل سعر بالعاصمه 4t1

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٤٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بأقرب استلام بسعر لقطه فى الداون تاون

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤١٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • دي سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Infinity Investments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,منطقة الداون تاون,دى سكوير
  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٤٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بالفرش بأكبر عائد استثمارى فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤١٬٢٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٢٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فندقية بالفرش والاجهزة فى قلب العاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه تحت اداره فندق كونكورد السلام بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استثماريه بأعلي قيمه ايجاريه وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالفرش+الاجهزة تحت اداره فندق كونكورد

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٦١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاستثمار شقه فندقيه تحت اداره كونكورد السلام !

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٢٬٩٠٦ جنيه

    للبيع شقة فندقية متشطبة بالفرش ولاجهزة بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بالفرش بأعلي قيمه إيجاريه وبأقساط 6سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٢٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان فى شقة فندقية متشطبة بالفرش بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٤٧٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بأقل سعر تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه بأعلي عائد إيجاري استثماري وبقسط6سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة بالكامل لقطة بمقدم 10% بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٠٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٠٧٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بالفرش+التكيفات تحت ادارة كونكورد في4T1

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤١٬٥٧١ جنيه/متر مربع