عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 721

18,881 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف للبيع فى خليفه المأمون

    Re/Max IBuild logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروشة-دبل فيو على بول وليك -جاهزة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بإدارة فندقية شقة (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم ب ١.٥٪؜ مقدم فيلا مستقلة باقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٨٤٬٩٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن|سعر حصري|استلام فوري|مساحات مختلفة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 386م ببالم هيلز استلام فورى للبيع

    East wing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٧٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 224م للبيع فى بلو فيرت العاصمه بأقل مقدم

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬١٨٧٬١٣١ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو أليفا لاغون بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨١٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة البروج استلام فوري 360 متر تشطيب كامل

    Zein for real estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 170م بفيو لاجون موقع مميزلفترةمحدوده

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هايد بارك دوبلكس ٢٣٤ م متشطب الترا مودرن

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية توين هاوس سيتي جيت اوبال موقع مميز

    Premier Property logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٩١م للبيع في كمبوند ميفيدا القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ١١٧٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٩٬٥٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطة-لوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٥٬٥٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبة بالتكيفات امام سيتي سنتر

    Falcon for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٢٦٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس استلام فوري تشطيب كامل ارضي بحديقة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس عمارات 210م نص تشطيب

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون فى كمبوند ات ايست سور فى سور مدينتى

    Oaks Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند لافينير شقه ١٦٠ متر استلام فوري ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 153 م كمبوند لافونتين جولدن سكوير استلام فوري

    Zein for real estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحري -ارخص سعر - لوكيشن مميز-استلام فوري

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن دايركت لاجون للبيع باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بكمبوند لافينير شقه ١٦٠ متر استلام فوري ٣ غ

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع