عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 713

18,566 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع في المراسم بجانب الكلوب هاوس

    Sweet Home Realestate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تشطيب خاص للبيع في المراسم اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 2 بالمرحله التاسعه 162م

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعرمميز استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا بحديقة للبيع – ماونتن فيو هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٤٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٢٥٬٦٨٨ جنيه

    ستوديو ارضي بجاردن للبيع في المراسم بمقدم قليل

    Sweet Home Realestate logo image

1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٨٦٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا سكاي جاردن فيو مباشر على لاجون بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٥٬٧٠٣٬٧٥٢ جنيه

    دوبلكس بحديقة كورنر متشطب بالمطبخ والتكييفات للبيع

    East wing logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر في موقع مميز فيو بحيرة في قلب المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر للبيع في تاج سيتي استلام 2027

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف بموقع متميز جد للبيع بأقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 3 غرف | مقدم و تكملة أقساط | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٧٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى سعادة برايم لوكيشن استلام 2026

    Sonic For Real-Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٨٨٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده 5%مقدم و اقساط على اطول فترو سداد

    Square real estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى مدينتى فيلا A3 خالصة 4 غرف 404م خالصة VG3

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٤ متر مربع

    ١١١٬٣٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في تاج سيتي جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | شقة أرضي بحديقة للبيع في جاليريا مون

    Aqarpedia For Resale logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥١٣٬٠٠٠ جنيه

    اخر بنت هاوس باقل سعر علي اوبن فيو بجوار bue بخصم

    Impact Investments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيلا تشطيب كامل في الجولدن سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    فاونتين بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م فيو جاردن مميز القاهرة الجديدة

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب للبيع بالتقسيط علي اطول فترة sodic

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٢٤٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    **شقة مميزة ببلومفيلدز بموقع رائع وفرصة استثمار **

    Apex Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٦٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بمدينه بدر حي الياسمين الحي الخامس

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع