عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 614

18,566 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك اقل سعر تاون هاوس استلام فوري في لافيستا

    Fortune Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    دوبلكس

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس برووف مميز في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع شقه استلام فوري بسعر مميز جدا ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في fifth squar الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع في مدينتي تشطيب سوبرلوكس

    Location Properties logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    north investors area, new cairo city, cairo

    المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من أفخم الفلل في مصر للبيع بمساحه وڤيو نادر

    A+ Property logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٧٠٬٢٦٨ جنيه

    امتلك الان شقتك ف العاصمه ف Midtown CONDO

    Creative Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لافنير باقل سعر في الماركت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة موقعها مميز غرفتين في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة 3غرف في ايستاون سوديك لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٨٬٤٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٥٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع في سراي - إيسي ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاندسكيب باقل سعر بالماركت

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه بالكامل للبيع تشطيب سوبر لوكس

    A+ Property logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٩٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣١ متر مربع

    ٣٢٬٠٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٦٠ متر ٣ غرف نوم بحري تطل علي حديقه كبي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو لاند سكيب للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في النرجس عمارات 270م

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المستقبل سيتي كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية في الأندلس 1لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٦٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ليك فيو ريزيدنتس 2 باقساط

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمرحله السابعه موقع متمز

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٦٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في شيراتون متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع