عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 597

18,566 عقارات أخرى
  • 12

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في لافيتسا سيتي (La Vista City) |

    Aqarpedia For Resale logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من الماركت -فيو ليك ولاندسكيب-استلام فوري

    Right Direction logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ذا سكوير الطابق الثاني - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 180الف امتلك شقة ع محور الامل في ذا بترفلاي

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب جاهز للسكن في موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 250م بروف 250م ڤيو قصر البارون مصر الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع كيلوباترا, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 405م / 4غرف + ليفنج /متشطب فى ارقى احياء

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ١٣٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 350م | متشطبة بالكامل | جاهزة للسكن

    Brick Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٤٢٬٦٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في TALALA

    I-Move logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم فيلا تاون هاوس كمبوند سعاده التجمع فيو بح

    Zein for real estate logo image

    سعادة, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    دوبلكس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 360م للبيع في سرايات المعادي

    Brick Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٦٤٥٬٩٠٠ جنيه

    دوبلكس 218 متر 3 غرف نص تشطيب للبيع فى ديستركت 5

    TREX logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٩٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٥٥٬٣٠٠ جنيه

    شقة 145 م غرفتين نص تشطيب للبيع بكمبوند ديستريكت 5

    TREX logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الرحاب 171م للبيع بسعر مميز

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس لوكيشن خيالي 4 غرف فى كمبوند ساكن وعايش

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٦٬٦٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٥٠٠ متر فيلا مستقله استلام فوري ستيلا مصر الجديده

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هليوبوليس, طريق مصر إسماعيلية الصحراوي, القاهرة

    4

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر في الماركت تاون هاوس فوري للبيع في سعادة

    Houseology logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز استلام فورى للبيع فى كمبوند سراى

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام 6 شهور علي لاجون من وتر واي

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    122م للبيع باقل سعر فى كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة أستلام فورى في ماونتن فيو أي سيتي

    I-Zone logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٠٢٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع شقة بكومباوند سراى مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن بحري بسعر وموقع مميزين في تلال ايست

    why solutions logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٤ جنيه/متر مربع