عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 515

18,566 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه خلفية للبيع باللوتس الشمالي بالتجمع

    AMG. logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع شقه استلام فوري بسعر مميز جدا ٣ غرف

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بحمام سباحه و اسانسير للبيع فقلب ميفيدا

    A+ Property logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩١ متر مربع

    ٢١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ميفيدا باقل سعر بالماركت

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري سعرمش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في لافنير باقل سعر في الماركت

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا من أفخم الفلل في مصر للبيع بمساحه وڤيو نادر

    A+ Property logo image

    سوان ليك قطامية, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باقل سعر فيو مميز جدا استلام فوري

    Boundless For Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٧٠٬٢٦٨ جنيه

    امتلك الان شقتك ف العاصمه ف Midtown CONDO

    Creative Real Estate logo image

    ميدتاون كوندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٦٠ متر ٣ غرف نوم بحري تطل علي حديقه كبي

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٠٧٬٠٠٠ جنيه

    بإدارة فندقية شقة (متشطبة تسليم فوري) فـ شيراتون

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع النزهه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه فيو لاندسكيب باقل سعر بالماركت

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    دوبلكس

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    north investors area, new cairo city, cairo

    المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٩٠٥٬٩٧٢ جنيه

    شقه فندقيه فيو مباشر علي lagoon باكبر عايد ايجاري

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في سراي فيلا برايم لوكيشن للبيع بالتقسيط

    Houseology logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات استلام فوري أقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة استلام فوري متشطب ريسيل سعرمش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة حقيقية في الأندلس 1لوكيشن مميز بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    دوبلكس

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في النرجس عمارات 270م

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس فيو لاند سكيب للبيع في لافيستا سيتي

    Fortune Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المستقبل سيتي كمبوند لافينير

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري في شيراتون متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٧٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 125م+جاردن 60م متشطبه فيومميز !!

    Bright logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر شقة 135م+جاردن30متشطبه استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع