عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 435

18,450 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٦٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار الهايد بارك وخطوات للتسعين والدائرى الاوسطى

    ريفالى, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م في كريستال بلازا بسعر مميز

    INVEST PRO logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٠٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بالتكيفات للبيع في زيد ايست

    Key Point for real estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    S-Villa للبيع 295م استلام فوري في سراي S2

    Next Door Consultancy logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري- أقل سعر-فيو حمام سباحة

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 2220م نص تشطيب فى اللوتس الجديدة التجمع5

    Envigo Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فيلتك المستقلة ب١.٥٪؜ مقدم واقساط علي ١٢ سنة

    New Avenue Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب بالكامل توين هاوس | سولانا إيست – موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي 170م امام النادي والخدمات في وصال

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في هايد بارك القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٥٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع سولانا إيست – القاهرة الجديدة

    Flag square Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كورنر -استلام فوري-متشطبة بالكامل للبيع

    Right Direction logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين ريسيل بافضل سعر وعلى الماجيستيك ليك

    Right Direction logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل سعر توين هاوس 312م ببالم هيلز استلام فورى

    East wing logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٢ متر مربع

    ٧٥٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند وصال فيوز

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 665م برايم لوكيشن ف سعادة أقل اوفرممكن

    متصدر

    Bright logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٦٦٥ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬١٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين عـ طريق السويس امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر جاهزه للاستلام بموقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٤٧٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطب جاهز على الاستلام بأرخص سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري أقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    دوبلكس

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بجاردن متشطب للبيع في سوديك إيستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٤ متر مربع

    ٦٩٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصطفى النحاس الحي الثامن مساحة صافي 1

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٣١٣٬٢٨٠ جنيه

    فيلا مستقله بحمام سباحة للتقسيط علي اكبر بحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٣١٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري موقع مميز اقل من سعر الشركة

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع