عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 388

18,450 عقارات أخرى
  • 24

    فيلا

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 169م في التجمع تقسيط علي 14 سنة من HDP

    متصدر

    GCR Developments logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز جدا تايب E جاهزه للاستلام

    All 90 logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    7

    ٥١٨ متر مربع

    ٧٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220 متر مربع نصف تشطيب بأقل سعر في ستون

    Makanak Investments logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٤٬٤٩٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة 4 غرف مع أقساط توتال اقل من 15 مليون

    Makanak Investments logo image

    كانفا سبرينغز, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير التجمع متشطبة استلام فوري

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحت سعر السوق بفيو مميز شقه 3 غرف

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٣٩٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توين هاوس استلام فوري على السنترال بارك

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٧٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 250م -2010-4غرف مسجله بجراج بمكرم عبيد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٥٬٥١٦٬٢٨٤ جنيه

    توين هاوس 270م بأقساط بكمبوند سيتى جيت للبيع

    East wing logo image

3

    4

    ٣٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٣٬٤٠٢٬٤٥٧ جنيه

    بأفضل سعر فيلا مستقلة-موقع مميز بأقساط استلام3شهور

    East wing logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ٨٥٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 318م متشطبه بمقدم 10% فقط و تقسيط علي 9 سنوات

    متصدر

    GCR Developments logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٣١٨ متر مربع

    ٦٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعه للبيع موقع وفيو متميز بسعر مغرى للجادين

    ElGammal real estate logo image

    شارع الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٤١٥ متر مربع

    ١٠٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في فيفث سكوير لاند سكيب للبيع

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    دوبلكس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة تريبلِكس بفيو مميز في ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣١٤ متر مربع

    ٨٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو متشطب مع اقساط اقل من سعر الشركه ب5مليون

    Gaby's Homes logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة تاون هاوس في كريك تاون بمقدم 8 مليون فقط

    Aqarpedia For Resale logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٨١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لشقه غرفتين بلوكيشن متميز 159 م

    Spade consultancy logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٥٣٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرمميز شقه180م استلام فوري متشطبه البنفسج 9فيلات

    S signature logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن خاصة دايركت على النادي ف كلاب بارك

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالعاصمه وبقسط شهري 25ألف فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم واقساط فيو على لاندسكيب جاهزة لسكن

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر مميز تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفات

    Makanak Investments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٩ متر مربع

    ١٠٠٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس كورنر 276م -استلام فورى - سيتى جيت

    East wing logo image

3

    4

    ٢٧٦ متر مربع

    ٩٢٬٨٤٤ جنيه/متر مربع