شقق رخيصة للبيع في مدينة الشروق, صفحة 31

831 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق متشطبة بالكامل غرفة واحدة بالتقسيط علي 7 سنين

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع متشطبة بالكامل سوبر لوكس في الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع ا الحي الرابع امام نادي هليوبليس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الرابع غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170م فاخرة واجهة بحري في حي الأوركيد بالشروق

    Good Deals logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المعادي فيو _ مدينة الشروق _ 137م _ بحري

    Smartex logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع _ المنطقه السابعه _ الدور الاول _ 150متر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في البروج 134م استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    190 م- الترا سوبر لوكس - اسانسير - كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م بحرى خطوات لكارفور والمدرسة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق متشطبة 155م ا

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 235م التاسعه بجوار النادي بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة التاسعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق المنطقه الرابعه 145م دور 3

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف الشروق متشطبه امامي 160م ف السابعه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع المنطقة السابعه تشطيب التراسوبر لوكس 155

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 73 متر دايركت علي طريق السويس

    إبداع logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٩٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    195 م - فيو طريق السويس - كاملة الخدمات - اسانسير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالحي التاني شرق بالتقسيط فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق امام كارفور 215 دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثانية, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق 205م تاني شرق بجوار الباتيو

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٤٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    145 متر - المنطقة الرابعة - اميز المناطق - اسانسير

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    205 متر - ارضي بجاردن -الحي الثاني شرق-فيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه فى الشروق دايركت على طريق السويس

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان متشطبه في الشروق

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٤٦٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم وحدتك كاملة التشطيب وجاهزة للسكن بالشروق JBD

    Feeds logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم0%+اقساط 550k=شقة134م متشطب-يوجد استلامات فوري

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٬١٠٤ جنيه/متر مربع