شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 28

6,079 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة 60 م في مجاويش بإطلالة شارع

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٨٬٣٥٠ جنيه

    استثمر غرفة وصالة 71 م في مجاويش موقع قوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش تصميم عصري

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 60 م في مجاويش قرب البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 82 م في مجاويش موقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استثمر استوديو 57 م في مجاويش بعائد ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة وصالة 70 م في مجاويش خدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م في مجاويش دقائق من الجونة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استثمر غرفة وصالة 75 م في مجاويش عائد ثابت

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش قرب الممشى

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في مجاويش على شاطئ خاص

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة 70 م في مجاويش روف فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٩٩٬٤٨٣ جنيه

    امتلك غرفة وصالة 86 م في مجاويش مساحات متنوعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤١٩٬٨٠٠ جنيه

    امتلك غرفة وصالة 82 م في مجاويش بإطلالة حمام سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٦٥٧٬٢٢٠ جنيه

    ستوديو عصري للبيع في الغردقه بالقرب من الجونة

    Homes Bay logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    2 غرف في لاجونـا الغردقة أمام فندق صن رايز للبيع

    Rook Estate logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحده بمقدم 300 الف و تقسيط على 3 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠١٬٦٦٠ جنيه

    استوديو مطل علي البحر أورو بيتش الغردقة

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦١٣٬٣٩٥ جنيه

    شقة جاهزة بالغردقة غرفة بحرية سعر مميز الآن

    Rook Estate logo image

    منتجع نوبية اكوا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٦٤٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٤٠٬٧٢٠ جنيه

    شقة كوندو حديثة في أتلانتس بخطة سداد 5سنوات

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة نوم في Aurora Palace فيو حمام سباحه

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٣٣٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٣٧٬٥٠٠ جنيه

    ستوديو Aurora Palace مجاويش الغردقه أرضي

    HPK logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٤٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه صاله سي فيو بشاطي خاص بالاحياء بالغردقه

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٤٢٬٤٠٠ جنيه

    استوديو بمسبح في قلب الممشى.. استثمارك المضمون

    El-Bedihy & Co logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٢ متر مربع

    ٧٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬١٥٠ جنيه

    ستوديو بفيو بسين في الغردقة اقساط 3 سنين

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٧٨ جنيه/متر مربع