شقق رخيصة للبيع في الغردقة, صفحة 20

6,080 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    بإطلالة بحر ومسبح: امتلك وحدتك الفاخرة بمجاويش

    El-Bedihy & Co logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٦١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري بمنتجع متكامل بمنطقة الانتر

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٨٬٨٦٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٣٥٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي | منتجع اورو , الاحياء

    متصدر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٨٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 46 متر فى Marvento Beach Resort بالغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٦٩٬٦١٧ جنيه

    شقه غرفتين وصاله|فلورينزا خمسين, عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٨٨٬٨٧٠ جنيه

    شقة 1BR Pool View بالممشى

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٦٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٠٤٨٬١٤٠ جنيه

    ستوديو فيو بحر جانبي بشاطئ خاص| عرابيا

    Hurghadians Property logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٠٣٩٬٢٦٠ جنيه

    استوديو مميز بالممشى السياحي استلام 2026

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٨ متر مربع

    ٥٣٬٦٦٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٩٠٧٬٨٧٥ جنيه

    Studio apartment for sale at Scandic Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٥٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٨٧٠ جنيه

    إطلالة مميزة على حمام السباحة في مشروع Hurghada He

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٢٬٤٤٧٬٣٢٠ جنيه

    Studio apartment for sale Hurghada Heights Resort

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٦١٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٠٥٬٦٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment for sale Hub Resort Hurghada

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٣١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة 69م²في أورورا بالاس –سعر مميز

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٧٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو في الغردقة بمقدم 20%وتقسيط لي 4 سنين

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٧٧٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بتصميم عصري - شلالات الهمبرا

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٧٬٨٣٩ جنيه

    ستوديو "شيك" بفيو حمام سباحة – قلب منطقة مجاويش

    ROI For Real Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 95م الكوثر القديم تشطيب كامل استلام شهر اغسطس

    متصدر

    Alabtal Developer logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    فرصة الكوثر: موقع مثالي بأفضل سعر استثماري

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٠٦٢٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 58م "Pool View" بالتقسيط في قلب الغردقة

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٩٠٬٤١٥ جنيه

    وحدة 65 متر للبيع بسعر مميز في Florenza - الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٨٬٦٠٠ جنيه

    ستوديو إطلالة مسبح - تقسيط حتى 5 سنوات

    متصدر

    El-Bedihy & Co logo image

استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٣٬٣٦٠ جنيه

    شقة غرفتين في مشروع Ibiza الغردقة

    HPK logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٤٧٢٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو في الغردقة بفيو على الممشى والبسين بالتقسيط

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٠ جنيه/متر مربع