شقق رخيصة للبيع في البوابة الثانية - خفرع, صفحة 3

92 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م كاملة العدادات دور ثالث على شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام في البوابة4 واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٥٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع حدائق الاهرام بوابة 2 واجهة شارع رئيسي

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام للبيع شقه ١٠٥م فوري قسط ع ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    فرصتك تسكن في حدايق الأهرام دلوقتي بقسط حته 30 شهر

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ١٠٥م بالتقسيط ع ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جداً واجهة 225 متر تشطيب فندقي بحصة جراج

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه تشطيب التراسوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٦٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى منطقه ك

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م واااجهه دور رابع رسمى بشارع رئيسى

    AL Jasmine logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه 175م تحميل قديم اول سكن منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • شقة - 2 غرف نوم - 1 حمام للبيع في البوابة الثالثة القديمة - خفرع - حدائق الاهرام - الجيزة
    1

    شقة

    ١٬٣٤٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٩٦م بالتقسيط علي ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه و شقه تشطيب هاى لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه مساحه صغيرة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٥٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٣٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه مساحه كبيرة منطقه و

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٨٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واجهة 135 متر الترا سوبر لوكس بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 34

    شقة

    ٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جداً 135 متر ببلكونه دور ثالث واجهه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٨٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه جداً 130متر ببلكونه دور ثالث جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام الدور الثاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    - شقة120 متر واجهة وسط ببلكونة فيو مفتوح شارع 100م

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    لهواه التمييز والفيو المفتوح شقة بروف مساحة 250متر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٬٩٩٩ جنيه/متر مربع