شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 640

16,848 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في هايد بارك فيو جاردن كبيره

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالمكيفات و مطبخ مفروش

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بفيو تحفة في بالم هيلز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه اول سكن بالمطبخ والتكيفات تشطيب روعه

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر ف كمبوند ماونتن فيو اي سيتي شقة 235 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع في Lake View 2 – القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند جايد تشطيب خاص 175 متر

    The Broker EG logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالتجمع باقل سعر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+التكييفات-باقل سعر في ريجينتس بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٣٠م للبيع بالمطبخ | جاليريا مون فالي

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز وتقسمة مميزه شقه 148 متر

    S signature logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة 191م للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٩٤٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    | شقة ١٧٧م للبيع في سيتي جيت | التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق 180م لوكيشن مميز في ديستركت 5

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بجاردن استلام فورى فى تاج سيتي

    Brokers Hub logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٤٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالفرش للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    Brokers Hub logo image

2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٩١٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من النوادر فى مدينتى فيو مش بيتكرر تشطيب سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت-ستوديو ارضي82م بجاردن62م متشطب بتكيفات ومطبخ

    YaKan Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن 218م بأميز لوكيشن في ليك فيو بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٩٦٬٣٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 181م للبيع في Lake View 2 – القاهرة الجديدة

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٤٩٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري في قلب التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٣٬٠٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٩٦٬٣٢٧ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ليك فيو ريزيدنس 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٧٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه برايم لوكيشن تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فى العاصمة الإدارية +بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون بسعر وموقع مميزين

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٦٬٦١٤ جنيه/متر مربع