شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 598

16,848 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 116م فيو مجري السيل بb12

    Darak Madinaty logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بمقدم 340الف فقط وتقسيط 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٧١٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع و بالتقسيط علي 10 سنين

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز في Clup park القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف اكبر مساحه حديقه افينيوز مفيدا متشطبه

    Gaby's Homes logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B6 – مساحة 89 متر – مفروشة

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٥٢٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي في كايرو فيستيفال مفروشة سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع التجمع الخامس كمبوند جاردن هايتس

    Town River logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة باكبر جاردن ف تاج سيتي\مقدم 930الف

    متصدر

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 175م بأرقي مراحل مدينتي بجوار النادي B1

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135متر B1 مدينتى طلعت مصطفى بسعر مميز

    Darak Madinaty logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ريسيل بأقل من سعر الشركة في كمبوند اريا

    IRTKAZ logo image

    كمبوند أريا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٩٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع بأقل سعر في لافيستا التجمع

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع هايد بارك,

    Brokerage Hub logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس امام كومباوند القطامية ديونز بالتجمع

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في شيراتون شقه متشطبه بالتكيفات و المطبخ

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 290م بلوكيشن راقي متميز وبأقل سعر في جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في لافيستا التجمع شقه 3 غرف برايم لوكيشن

    Houseology logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للسكن والاستثمار بـ بريفادو 84م ع بحيرة

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر للبيع 207م موقع مميز هايد بارك التجمع.

    Sedra Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بدون مقدم و اقساط حتى 12 سنة فى تاج سيتى

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع لقطه ( استلام فورى _ قسط على سنه )

    Rakaez Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع 160 م متشطبة في فيفث سكوير

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بمطبخ وتكيفات برايم لوكشن بااقل سعر

    Momentum logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة أمامي متكرر 171م بمقدم 36% نورث هاوس سداد3سنين

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع