شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 591

16,848 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزف في كمبوند هاب تاون المستقبل سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٤٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 130م غرفتين كامله التشطيب بالمطبخ + AC

    INVEST PRO logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل من سعر الماركت وموقع مميز في هايد بارك

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقة أستلام فوري في هضبة المعادي, بمقدم 50%

    Lovera Development logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن بالتقسيط في B8 بحري تشطيب سوبر لوكس93م

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٣ متر مربع

    ٤٦٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة للبيع 280م بأفضل فيو وأقل سعر في جايد

    Onyx for real estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٨٬٢٨٨ جنيه

    شقة بأقل مقدم و اقساط على 15 سنة في ديجويا

    why solutions logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين متشطبة جاهزة للمعاينة مقدم950الف تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس بالتكيفات+المطبخ استلام فوري

    I properties Real Estate Consultant logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة جاهزة 160م بمقدم 2.5مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح على وايد جاردن متشطبه فى سوديك ايست

    Falcon for Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في فيفث سكوير

    why solutions logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩٧٦٬٩٢٥ جنيه

    شقة بأقل مقدم و موقع مميز للبيع في ازاد

    why solutions logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٢٩٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر في الماركت

    why solutions logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مميزة استلام فوري ,بحري ,بتشطيبات فاخرة

    why solutions logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٥٠٠ جنيه

    أستلم شقتك فوري أرضي بجاردن 230م-مقدم35% بيت الوطن

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة استلام فوري بأقل سعر للبيع الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو | شقة للبيع في ذا سكوير | ١٦٢م

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٥٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة274م بتشطيب مميز في MVHP بأقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م مسجله شهر عقارى المنطقه التاسعه

    Envigo Real Estate logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بسعر مميز اكبر مساحة شقة في MVHP

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقسيط حجز قديم65م ستوديو فيB8 باجمالي 2مليون200

    Rikaz logo image

    B8, مدينتي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للمعاينه بفيو على اللاندسكيب والـ Water Feat

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع 140م في جايد بفيو مميز وأقل سعر

    Onyx for real estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م خطوات من ذاكر حسين الحى7 مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع الدكتور عبد الشافي محمد, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع