شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 514

16,754 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوديك فيليت-للبيع شقة190م متشطبة بالمطبخ والتكيفات

    YaKan Properties logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١١٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالقسط امتلك شقة تشطيب مالك في بوليفارد باقل سعر

    Views for Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات للنادي الاهلي شقة 185م بالحى الرابع تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    النرجس فيلات قريبه من شارع التسعين وفندق الدوسيت

    AMG. logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    سكن راقي في ليك فيو 2 لوكيشن مميز جدا شقة 181متر

    MD Signature logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٨٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى متشطبة ٤ غرف بموقع مميز تطل على حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للاستلام بسعر لقطة

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات بموقع مميز الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٦٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة لقطة بسعر قوي في تاج سلطان فيو رائع جدا

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بفيو أمامي مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة – تشطيب كامل سوديك ايستاون 195

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع محمد المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٧٢٬٠٠٠ جنيه

    لقطه للبيع شقتك مع كونكورد السلام بأقل سعر بالشروق

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٠٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه تطل علي حمام سباحة استلام فوري في ميفيدا

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٢٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 115م استلام فوري تقسيط كمبوند باراديس بالتجمع

    sherwoods property logo image

    بارادايس, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اول سكن للبيع المعراج العلوي 180 متر

    Rakaez Real Estate logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل من المالك بكمبوندسراي SARAI

    Smart Step logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي البحيرة مباشرة بأقل مقدم واقساط حتي 2031

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٤٬٤٤٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في افضل لوكيشن

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع متشطبة بخصم الكاش استلام فوري

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م سوبر لوكس ف احمد الصيفى مدينة نصر

    Envigo Real Estate logo image

    شارع احمد الصيفي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امام الدبلوماسيين تاني نمره من الرئيسي

    AMG. logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه باجهزه المطبخ و التكيفات

    Master Mind Real Estate Services logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٤٬٢٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ستوديو استثماري بالتجمع الخامس وبدون مقدم

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    جارنيه, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٤ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع