شقق رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 505

16,754 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف+غرفه مربيه في مدينتي B8 مع فيو مميز

    Merak Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥١٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بحديقة في مرحلة بارك كورنر تشطيب كامل

    Hyde Park Developments logo image

    بارك كورنر, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٢٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥١٬٧٠٠ جنيه

    خصم للكاش 30% , مصر الجديدة – طريق الثورة

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ١٤٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري موقع مميز السعر شامل الصيانة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر في الماركت الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٣٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين تشطيب كامل قريبة من الخدمات

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأفضل موقع في قلب المستقبل - بأقل مقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة 145م فيو لاند سكيب في ليك فيو

    AK Circle logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه اقل مقدم و بأقساط علي 10 سنوات - سمو بوليفارد

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في فورتين جولف 90 متر موقع مميز

    VERKKINS logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم واقساط طويلة في قلب المستقبل - مشروع سمو

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% واقساط علي 10 سنوات - في قلب المستقبل

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع ام كلثوم, الرحاب المرحلة الثالثة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل موقع و سعر متميز تطل مباشرة ع لاند سكيب

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٣٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة بجاردن ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب خاص مفروش بالكامل أمام مول جيت واى

    Country For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ستون ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة نصف مفروش بالمطبخ

    Country For Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه ( خدمه + جاهزه ع السكن ) صف اول ع النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٧٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٨٠٦ جنيه

    تشطيب كامل مع تكيفات و جاهزة للاستلام موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دابل فيو للبيع فى هايد بارك متشطبة بمقدم 10%

    Impact Investments logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220م 4 غرف بأفضل سعر في ستون ريزيدنس

    Merak Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة فورا بفيو مفتوح وسعر مغري للبيع

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: ستوديو في هايد بارك جرينز – القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٤٣ جنيه/متر مربع