فلل ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 3

1,581 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالشيخ زايد الجديدة مساحة 200م اقساط

    property hills Elite logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز ب6اكتوبر مساحة 390م

    property hills Elite logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة م230

    property hills Elite logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة320م

    property hills Elite logo image

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٠٬٦٧٣٬٦٤٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع في جولز–إنرشيا-إطلالة مميزة

    RE/MAX Everest logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    6

    ٢٥٧ متر مربع

    ٤١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • ماكادينا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Travco Properties
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٠٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بتقسيمة مميزة دقائق من اركان - اويست

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن كورنر للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع كمبوند سراي المستقبل خصم50%

    Z Investments For Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله مقدم واقساط علي وصله دهشور

    Crown Stone Realty logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٤٠٦ متر مربع

    ١٦٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام بموقع مميز بالشيخ زايد مساحة 430م قسط

    property hills Elite logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٤٣٠ متر مربع

    ١٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 8

    فيلا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الصف الثالث على ملعب غولف - موقع مميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ١١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مساحة 290م بموقع مميز ب6اكتوبر اقساط

    property hills Elite logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطه فى ستيلا هايتس 280م طوب احمر

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا باقل سعر فى ستيلا هايتس 280م مفروشه بالكامل

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • فيلدج دي لاكبيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stella Heights North Coast فيلا نموذج M

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Stella Heights North Coast فيلا نموذج M

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في ستيلا هايتس للبيع بسعر لقطه فيو بول ولاند

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ستلا هايتس الساحل الشمالي فيلا type L

    Zein for real estate logo image

    ستيلا هايتس, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري فيلا مستقله للبيع ذا كراون بالم هيلز

    Driven Properties logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بريميوم للبيع مكان مميز 4 ادوار 276م حي 11

    متصدر

    COB logo image

    طريق بلبيس العاشر من رمضان, زيزينيا العاشر من رمضان, مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٬٦١٢٬٥١٣ جنيه

    فيلا ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    IRTKAZ logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بالساحل الشمالي اطول فترة سداد

    property hills Elite logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري متشطب بالكامل مع افضل لوكيشن

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في البروج استلام فوري متشطبه بالتكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع