عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في ريفييرا سيتي, صفحة 3

75 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات فى قلب زايد و بالتقسيط

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى167م+جنينة135م استلام بالتكييفات وبالتقسيط

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٥٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المقدم700الف شقة185م+حديقة الفيو لاند سكيب فى زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز للبيع متشطبة بالكامل بكمبوند-زايد

    Property Group logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة Smart Home داخل كمبوند متكامل وباقساط 120 شهر

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر وفقلب زايد القديمة شقة 167م فيو لاند سكيب

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ١١٬٠٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل في كمبوند بليس جيت استلام فوري 130 متر

    Jedar Real Estate logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 3 غرف ف كمبوند بخدمات فندقية فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢١٩ متر مربع

    ١٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة قسط من غير فوايد-190م

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للسكن الفورى في زايد القديمة باقساط من غير فوايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 159م استلام فورى بالتكييفات لقطة فى قلب زايد

    NABAJ logo image

    جينوفا, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع بسعر أقل من السوق في بليس جيت

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في كمبوند بليس جيت – الشيخ زايد

    Bliss Gate, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع