عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 275

8,290 عقارات أخرى
  • 19

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب سوبر لوكس-مطبخ وتكيفات طيبه جاردنز

    RE/MAX Everest logo image

    طيبة جاردنز, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Green 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم في أو ويست جاهزة للسكن

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    بيلفا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Green 5

    RE/MAX Everest logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل في كمبوند لـ سوديك Karmell

    Property Hills Star logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة عالمفتاح فى سيكس ويست داخل بيفرلى بجانب كازا

    Property  Hills. logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كمبوند او ويست اورسكوم استلام فوري

    Vida Solutions logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٦٥٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي، أكتوبر

    The Way logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف نوم متشطبة للبيع استلام فوري 150م اويست

    متصدر

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بثلاث غرف نوم في أو ويست جاهزة للسكن

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم تاون هاوس كورنر فى فاى بجانب سولانا وبيفرلى

    Property  Hills. logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص الكاش او قسط 3سنين استلم فورى فى زايد190م

    NABAJ logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٦٥٬٥١٠ جنيه

    للبيع شقه في نيو زايد كمبوند لوجار بالتقسيط

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٥٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 3غرف بالتشطيب مقدم5% زايد ذا هيلدج مدار

    Abrag Real Estate logo image

    طريق الشيخ زايد الصحراوي, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Green 5

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة + رووف ب كايان بقلب جراند هايتس استلام فوري

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    اتريو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

    سوان ليك غرب, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في تراس الشيخ زايد اسنلام سنة بمقدم 1 مليون

    The Way logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٨٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع أستلام فورى متشطبة أمام مدخل الشيخ زايد4

    متصدر

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات بقلب زايد بأقل سعر بالتقسيط

    روفان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ١٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ب اقل سعر في الماركت ب كييفا 195 متر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٧٦٬٠٥٠ جنيه

    شقة 145 متر للبيع فى كومبوند لوجار نيو زايد

    Vida Solutions logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع