عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 262

8,290 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في زد ويست شركة اورا بجوار الربوة

    Property  Hills. logo image

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطبه في زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو لشقة ارضي استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر اي فيلا 190م باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٣٨١٬٢٣٥ جنيه

    فرصة استثمار في تاون هاوس استلام فوري في كيان

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٩٢٢٬٠٨٠ جنيه

    استثمر في شقة مميزة ارضي بجاردن بالتقسيط في i city

3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | اقل سعر اى فيلا روف فى ماونتن فيـو اى سيتى

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبه بالكامل بالتقسيط في Village West

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٢٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في الشيخ زايد كمبوند زايد ريجينسي

    Vida Solutions logo image

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس متشطبه في زايد كمبوند زايد ديونز

    Vida Solutions logo image

    زايد ديونز كومبلكس, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    تاون هاوس

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع 151م كمبوند نيوم اكتوبر

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر لسرعه البيع من المالك المباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه و متاجره في كمبوند جنه اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب كامل جاهزه للسكن بسعر مميز قابل للتفاوض

    Property Group logo image

    جنة 2, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | ستاند اللون فيلا للبـيع في كـارميـل سوديـك

    Gate real estate marketing logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٦٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة 149م أنيقة في Beta Residence

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    بناية كاملة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عماره للبيع 276م التوسعات الشماليه سوبر لوكس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٧٦ متر مربع

    ٦٠٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى بيل في اعمار نيو زايد

    Gate real estate marketing logo image

    بيل فى, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م للبيع بحدائق اكتوبر - مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٢٬٩٠٣ جنيه/متر مربع