عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة الجيزة, صفحة 212

8,201 عقارات أخرى
  • 18

    فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تاون هاوس باطلاله على الاهرامات خصم40%

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى140م فيو مميز وتقسيط علي8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Terrace – موقع مميز | إطلالة لاندسكيب

    RE/MAX Everest logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جاردين هاوس بكارميل سوديك زايد الجديده

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر جاهز للاستلام في كمبوند كيان

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كارنيل نيو جيزه ليك فيو 3 غرف

    Home Select for real estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باطلالة علي مساحات خضراء واسعة في نيوجيزة

    Home Select for real estate logo image

    كارنيل بارك, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تطل علي اللاجون بافضل سعر في ذا كراون

    متصدر

    Home Select for real estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في السياحيه 190م متشطبه بسعر لقطه

    المنطقة السياحية الأولى, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر جاهز للاستلام في كمبوند كيان

    متصدر

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس في ويستاون سوديك

    Home Select for real estate logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 121م بحريه موقع مميز بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيفرلي هيلز – بجوار جولدز جيم

    RE/MAX Everest logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجنينة في كارميل سوديك

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٦٥٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في كيان – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – VYE سوديك | تاون هاوس مميز – جاهز للاستلام

    Home Select for real estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٦٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل فى كيان بافضل تصميم وموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه في نيو جيزه للبيع 215م متشطبه بالتكيفات

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٧١٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في شارع كورنيش النيل - العجوزة - الجيزة
    1

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةلوكس بانوراما علي النيل كورنيش العجوزه

    Luminera Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, العجوزة, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 121م بحريه موقع مميز بكافة المرافق

    البوابة الرابعة القديمة - حورس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ١٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ويست ليفز – تطل على مناظر طبيعية مفتوحة

    RE/MAX Everest logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    Driven Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوكس للبيع بالدقي من ميدان المساحة

    Luminera Real Estate logo image

    الدقي, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٣٢ جنيه/متر مربع