عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 95

8,412 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في بوليفارد ميفيدا - استلام فوري

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١١٠٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي ٢٠٥م بجنينه خاصه ١٤٥م استلام فوري جرين سك

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة العمر في مستقبل سيتي | حصرياً 3 شقق في "جرين

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير المستقبل سيتى شقه ١٦٨ متر متشطبه

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ـ للبيع شقه ١٦٨ متر علي الاندسكيب ٣ غرف ف جرين سكو

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب الترا سوبر لوكس -بالمطبخ و التكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن186 كاش امام النادي تشطيب فندقيB1

    Rikaz logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦١٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٣٤١٬٧٥٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بمقدم و اقساط و مساحه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع في سوديك فيليت سكاي كوندوز

    Hodoud for Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ااقل سعر شقة 3 غرف فى تاج دورمتكرر استلام فورى

    متصدر

    ARC Investments logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٠٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بجاردن في طلالة هليوبوليس موقع مميز

    متصدر

    Z Investments For Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في ميفيدا -باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سوديك ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في جرين سكوير بحري في موقع مميز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اول سكن للبيع في ميفيدا

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٢٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير جاهزة للاستلام – موقع م

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير - المستقبل سيتى --شقة 220 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر بنتهاوس فى جرين سكوير على جاردن كبيرة

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر –تاون هاوس 265م في كمبوند جرين

    Zein for real estate logo image

3

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 170 متر 3 غرف بحري تطل علي حديقه دور 4

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر تاون هاوس جاهز للاستلام - هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٧٢٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الرحاب مرحله أولي 155 متر بجوار مول 1

    Panorama View logo image

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في كمبوند جرين سكوير شقه 168 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بروف للبيع في جرين سكوير بحري في موقع مميز

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع