عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 87

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬١٠٠ جنيه

    شقه 147م مقدم 175 الف فقط بالتقسيط 6 سنوات

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% = 178 الف فقط تقدر تتعاقد على شقة 147 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٣٩٬٥٠٠ جنيه

    فرصه استسمار في بيت الواطن شقه واجهه مساحه 157م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٥٧ متر مربع

    ٦٧٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى مدينتى B14

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٢٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩١٢٬٠٠٠ جنيه

    *القطعه D163 الحى السابع *القطعه بانوراما على شار

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٧٠٬٠٠٠ جنيه

    -أجدد مشاريعنا فى بيت الوطن القطعه N79 الحى الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٢١٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بأقل سعر متر في بيت الوطن- بمقدم 5%= 249 الف

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي ڤيلا باقل من سعر الشقه بحري ڤيو داخل الكومبوند

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٨١٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن 162متر + 70 متر جاردن واجهه بالحي الرا

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن ١٣٠ متر جاردن ١٣٥ متر كورنر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ١٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطه في بيت وطن في الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٩١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك ف اميز احياء بيت الوطن ف الحي الخامس

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٣٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    استسمار في بيت الوطن هتستلم شقتك شهر ( 12 /2025).

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    افضل فرصه للاستثمار في بيت الوطن شقه 185 متر

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف بيت الوطن الحي لاول3 دقايق ل مركز خدما

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    أحدث مشروعات Prime Home في بيت الوطن التجمع

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٧ جنيه/متر مربع