عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 66

8,412 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاميز 123 م موقع مميز شقة زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم كاش 25% | موقع مميز في الجولدن سكوير

    Western House logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الرابع

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضى بجاردن 3 غرف استلام فورى نصف تشطيب

    Scale for Real estate investments logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣١٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند المصراوية

    شركة البحيري جروب logo image

    المصراوية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الاول

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة مباشرة على البحيرة في ليك فيو

    SKEEP logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢١٤٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٣ متر مربع

    ١٩٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الاندلس2 مقدم50%فقط

    شركة البحيري جروب logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٣٬٨٩٣٬٣٠٠ جنيه

    اQ1باقل اوفر واطول سداد فيلا205متر في مدينه نور

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    مدينة نور, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الخامس

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٥ متر مربع

    ١٤٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في النرجس عمارات فيو حديقة كبيرة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٢٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن النورث هاوس

    شركة البحيري جروب logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٥٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف+ جاردن للبيع ببرايم لوكيشن في الشروق

    Closer logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري، واجهة مشطبة، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بكمبوند بلوم فيلد

    Gold Routes logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الثالث النرجس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٧٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 208م متشطبه فيو برج ايقوني مقدم5%قسط

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٤٩٬٥١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 490الف امتلك شقة بجوار مدينتي,الشروق\فيوPool

    Closer logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند حدائق الفداء متشطبة 180م

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٦٧٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 226م متشطبه مباشرة ع البرج الايقوني ب5%!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٤١٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في اللوتس الجديدة

    شركة البحيري جروب logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في كمبوند سراي استلام فوري بحري

    4C Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣١٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٢٦٬٨٦١ جنيه

    امتلك ٣ غرف بقسط ٢٥ الف شهري*layal residence*

    Feeds logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٩٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع باقل سعر فى الماركت استلام فورى

    4C Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع