عقارات ٣ غرف رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 59

8,367 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع ريجنتس بارك التجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام فوري للبيع في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع لتاون هاوس في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ١٤١٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على محور شينزو آبي الحي التاسع 150م

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع افريقيا - امتداد مصطفي النحاس, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فاخر للبيع في ايستاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٧٢٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة بانورامية في المعادي

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع في القاهره الجديده بالتقسيط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٦١٬٤٢١ جنيه

    ريسيل في هايد بارك ماونتن فيو 3 غرف استلام 2027

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس بارك القاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر شقة 240م استلام فوري متشطب بلفرش فيومميز

    Bright logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 690الف فى بالم هيلز شقه 200متر للبيع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للبيع ريجينس سكويرالتجمع الخامس الدوليه

    Egypt Best Properties logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٦٦٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في اليفا – ماونتن فيو المستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكييفات و خزائن مطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر تشطيبات راقية فيو مفتوح مفيدا اعمار

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس للبيع في the Crest التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشيراتون ارضي 170 متر + جاردن 72 متر

    Held Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م _ سوبر لوكس – دور ارضي حلم كل شركه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع سعيد زكريا, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٩٢٧٬٩٨٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في اي سيتي التجمع على اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سرايات المعادي

    Malaz RealEstate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة التشطيب بجوار النادي في الشروق 2

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دابل فيو علي اكبر لاندسكيب امام هايد بارك بخصم

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٦٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل عرض في ريجنتس سكويرالقاهرة الجديدة تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٨٬٦٩٢ جنيه/متر مربع