شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في البوابة الخامسة - احمس, صفحة 2

80 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة واجهة 175 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع - شقة 185 متر واجهةبحدائق الاهرام اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 170م دورتالت مقدم 1,000,000 قسط على 36 شهر

    متصدر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة واجهة بحري شرقي 205 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م للبيع في حدائق الاهرام منطقة هـ متشطبة

    Vida Solutions logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ١٣٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن تشطيب فندقى 3غرف نوم بسعر لن يتكرر

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ارضي بحديقة 117 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١١٧ متر مربع

    ١٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تانى نمرة من البوابة موقع ممتاز واجهة

    مجدي سليم للتطوير العقاري logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام ارضى بحديقة واجهة 210م تشطيب الترا

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش وقسط فيو النادي بحدائق الاهرام

    Mini Home. logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح البوابة التانيه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢١٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميز واجهة وسط 177 متر بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٠٬٠٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقة فيو مفتوح بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لبيع شقه الترا لوكس بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    Abrag 2 logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه وبسعر لقطه 125م بحديقه الترا لوكس موقع مميز

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع في حدائق الاهرام في لوكيشن مميز

    Abrag 2 logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحدائق الاهرام تشطيب هاى لوكس بالفرش

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م في حدائق الاهرام منطقة ك

    Abrag 2 logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم 150بحرى دور تالت مقدم 900,000 قسط على 40شهر

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى 150 متر بشارع سكنى وهادى وقرب النادى

    ابراج العقارية logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٩٢٬٥٠٠ جنيه

    بأقل سعر متر امتلك شقة 165م واجهة استلام فوري

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية لامتلاك 150م استلام فوري بمقدم 900 ألف

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام بوابة احمس واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع