شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في مصر, صفحة 484

17,869 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع بالاندلس 2 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار مصر القرنفل قرب بوابه 6 الرحاب

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه في العماره في مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م لوران (خطوات من ش أبو قير

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 3 قطعة 692 مساحة 155م تاني نمرة من النوادي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع المعادي الجديدة الشطر السادس تشطيب كامل

    Remax Today logo image

    المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180م للبيع في المهندسين بالقرب من ش شهاب

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٤٢٬١٦٨ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند ميرسا العبور علي شارع 70 الرئيسي

    Emak Realestate logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بقسط ربع سنوي 200 الف في الشيخ زايد 233 متر

    متصدر

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م في شارع سوريا الرئيسي

    Property insider logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٧٬٦١٥ جنيه

    فرصة امتلاك شقة 140م بجاردن خاصة31م بحري في العبور

    متصدر

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    امتلك شقة 140م بجاردن خاصة 49م بالتقسيط علي 5سنين

    Valero developments logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بجوار هايد بارك وال auc بخصم كبير

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٤٬٦٥٥ جنيه

    امتلك شقتك ارضي بجاردن 140م بخصم7% طوال شهر ابريل!

    Valero developments logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٩٣٥ جنيه

    امتلك شقتك 134م ارضي بجاردن بخصم 264 الف!

    Valero developments logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٢٦٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٣٬٨٧٥ جنيه

    امتلك شقة 125م بكمبوند سيتاليا بخصم 230 الف!

    Valero developments logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    خصمك من مساحتك خصم 140,000 الف جنيه على مساحة 140م

    Valero developments logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند لاميزون الأندلس التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة مطلات مفتوحة بالكامل

    Remax Professional. logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في المربع الذهبي بجوار الخدمات وبوابه رئيسية.

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن في النرجس الجديدة - بالتجمع

    Chances Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    قطعه رقم 499 في مسلسل 3

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز في حدائق اكتوبر - مسلسل 3 شارع رئيسي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مباني 2005 / بموقغ مميز اخر عباس العقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر حفني, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف بسعر لقطه فى المقصد بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع