شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في المنطقة الثامنة

23 عقارات أخرى
  • 26

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية بموقع مميز مع حديقة | نصف تشطيب

    Country For Real Estate logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة في افضل مناطق الشروق غير مجروحة ناصية ممر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع – المنطقه الثامنه موقع مميز وقريب من

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١١ متر مربع

    ١٧٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشروق منطقه تامنه اول دور 170م امامي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٧٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م متشطبة الترا سوبر لكس سعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري 175م موقع مميز دقيقة لمدينتي بفيو ممتاز

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو جاردن مفتوح بموقع مميز و خصوصية تامة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 165 متر امامي دور تاني امامي جادين

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في موقع مميز ف الشروق وبسعر لقطة وفيو جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع245م الترا سوبر لوكس

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٥٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس بالمنطقه التامنه

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع الشروق 161م متشطبه اول دور بجوار ط سويس

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالثامنة الشروق سوبر لوكس برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٥٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في ارقي مناطق الشروق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المنطقه الثامنه 165 الجانبي علي جاردن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس خلفي المنطقه الثامنة عمارات

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور رابع نص تشطيب خالصه تصالح امامية 3 غرف

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٨٠م نص تشطيب واجهه أماميه منطقه ثامنه دور 4

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثالثة, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتصميم فيلا وتشطيب مودرن وبسعر لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع