شقق ٣ غرف رخيصة للبيع في الحي الاول شرق

7 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما ف ارقى احياء الشروق استلام فوري

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن | سعر حصري | استلام فوري |

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 3غرف تشطيب سوبر لوكس فى ارقى الاحياء

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 230م ذات تشطيب فندقي كاملة الخدمات لقطة

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب الترا سوبر لوكس دور ثالث الحي الاول شرق

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل للبيع ف الشروق بسعرلقطة

    New Avenue Real Estate logo image

    المجاورة الثانية, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م الحى الاول قريب من كافه الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع