عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في زهراء المعادى, صفحة 6

329 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سرايات القطامية 115م تشطيب الترا لوكس

    العامر للتسويق العقاري logo image

    الطريق الدائري, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجلة فيو علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م استلام فورى فى زهراء المعادى بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كريستال بلازا (Crystal Plaza)

    Better Estate Investment logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أحلامك في كمبوند أشجار دارنا المعادي

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بسعر مميز في كمبوند دارنا دائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو على حمام سباحة في كمبوند كريستال بلازا

    Chances Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في زهراء المعادي كمبوند الحي الايطالي

    Find House Group logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 100م في اميز لوكيشن زهراء المعادي

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بزهراء المعادي امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في قلب زهراء المعادي بسعر مميز وتقسيمه مميزه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الآن في أشجار دارنا - دائري المعادي بانتظارك

    Chances Real Estate logo image

    أشجار دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع104م في زهراء المعادي بجوار نادي واديدجله

    إبداع logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٢٦٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند جراند سيتي زهراء المعادي

    Find House Group logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن أبراج الشباب

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في أرقى كمبوندات دائري المعادي تيجان 1

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الآن في بافاريا تاون على الدائري مباشرة

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٣٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 100م للبيع بجوار نادي وادي دجلة -زهراء المعادي

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 72 متر + 41 متر رووف

    One Real Estate logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 107م غرفتين للبيع -كمبوند تبارك -زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٣٬٣٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن في زهراء المعادي بمقدم 178 الف

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 75 م للبيع في عمارات تبارك - زهراء المعادي

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السادس علي افضل فيو في الزهراء

    Go Homes logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقة مميزة غرفتين في كربستال بلازا

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 125م كمبوند جراند سيتى كاش اول تمويل عقارى

    Go Homes logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع