عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 31

771 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي الجريين فالي

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٣٬٧٩٠ جنيه

    شقة 133 متر في الير اوديسيا سيتي الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

    أليري, ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٣٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين 125 متر جرين سكوير موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بلوم فيلدز في مرحله كلاستر

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور ارضي بأقل من سعر السوق في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جرين سكوير موقع مميز جدا

    Al Ahly Sabbour logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة استلام فورى في لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بسعر اقل من السوق مع الجراج

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بجاردن للبيع في بلوم فيلدز بسعر ستوديو

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٨١٬٨٢٤ جنيه

    شقة للبيع في البوسكو سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بنيوم مستقبل محور الأمل المدينة الرياضية

    El Marwa For Real Estate logo image

    نيوم مستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    •للبيع وحدة ريسيل - نيوم المستقبل (المستقبل سيتي)

    JMG logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٣٧٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٢٤٬٤٢٥ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز – مدينة المستقبل

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز- مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في الطابق الأرضي في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٠٬٧٠٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سراي موقع متميز وجهة مزدوجه بسعر ممتاز

    Smart Assets Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٨٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز بلوكيشن مميز على التسليم

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٩٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٧٬٧٤٨ جنيه

    شقة للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٦ جنيه/متر مربع