عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 3

14,007 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بي 3 مليون في الداون تاون في مستقبل سيتي

    Empire real estate and investment logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في سراي إطلالة مباشرة على المسبح اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس في مدينة نصر بسعر مميز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, منطقة السينما, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قرية مافي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الساحل الشمالي,العلمين,مدينة العلمين الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة أرضي بحديقة نص تشطيب موقع مميز

    Edge Real Estates logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٢ متر مربع

    ٤٢٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة للبيع بفيلات الدفاع الوطني التجمع الخامس

    Smart Location Group logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضى بجاردن خاصه فى مدينتى b11 لقطه

    A 2 Z Real Estate logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص للبيع في التجمع الخامس–كمبوند ريتاج

    Al Fanar Development and project management logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٩٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٠٤٬٣٢٥ جنيه

    للبيع شقة في الداون تاون جاهزة للسكن

    Empire real estate and investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ١٢٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • سيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    miqaat development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م للبيع ريسيل في سراي استلام فوري باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 110م , العصافرة

    Wealth Platinum logo image

    شارع القاسمي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى فى بيت الوطن - التجمع الخامس

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١٨٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110 متر لوكيشن ممز بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين جاهزة بالكامل بسعر لقطة امام ابراج زيد

    Property  Hills. logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣١٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • فيالي ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    القليوبية,مدينة العبور الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مغري

    Momentum logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نور 98م ع 14 سنة

    Honesty Gate Real Estate logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٤٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بريميوم شاليه متشطب استلام فوري للبيع ف راس الحكمة

    Property Hills Star logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع العين السخنه قريه بلو باي اسيا

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م نصف رووف للبيع بالنرجس فيلات التجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    شارع 20, الحي الثاني, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • الجار بريتش ديستريكت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة الشروق

    1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 63م رأس الحكمة - Moodon المصرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه ف جنه اكتوبر بحري صريح م المالك مباشر

    Property Group logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه بدون تشطيب استلام فوري للبيع بمقدم مميز

    Momentum logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية بلو باي اسيا العين السخنه

    Town River logo image

    بلو باي اسيا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وتشطيب فندقي بأقل سعر من الشركخ

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٣٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة