عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 171

5,830 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ليك فيو ريزيدنس 1 مساحه 128 شقة أرضي بجاردن

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في مدينتي استلام فوري متشطبة بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في الياسمين 6 بمدخل خاص وحديقة خاصه

    AMG. logo image

    الياسمين 6, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بحديقة على حمام سباحة استلام فورى

    New Avenue Real Estate logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٣٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه114م غرفتين استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن غرفتين اقل من ماركت في سوديك ايست ريسيل

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م في ماونتن فيو هايد بارك بموقع مميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام الفوري للبيع بالم هيلز

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوبر لوكس جاردينيا 3هايتس قريبه من محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع المرعشلي فى الزمالك .

    Royal Home logo image

    شارع محمد مرعشلي, الزمالك, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع شقة تشطيب راقي بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ستون ريزيدنس التجمع فيو لاندسكيب

    Smart Step logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيليت سوديك شقة متشطبة ريسيل (V Residence )

    Allocate Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٩٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٥٣٬٥٥٠ جنيه

    فرصة مميزة في ليك فيو 2 شقة 141 متر اطلالة رائعة

    MD Signature logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس استلام فوري فى المستقبل سيتى

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٤٬٤٤٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في افضل لوكيشن

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع بالتقسيط في العاصمة الادارية

    Held Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع في العاصمه

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب بسوديك شقة ريسيل استلام فوري في سوديك ايست

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري في new capital city

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٣٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة للبيع بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    137م ارضي بجردن 120م النورس هاوس خطوات طريق السوس

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٤٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الاندلس علي محور محمد نجيب

    AMG. logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود H1271 شقة للبيع120م فى الزيتون

    3H للتسويق العقاري logo image

    شارع الزيتون, الاميرية, حي الزيتون, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع