عقارات غرفة واحدة رخيصة للبيع في منتجعات الغردقة, صفحة 41

1,104 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٦١٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيدا مجاويش شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على المسبح

    Homes Bay logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٠٢١٬٤٤٠ جنيه

    Higher floor 1 bed in a beachfront resort

    My Real Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٦٬٦٤٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٢٧٬٠٢٠ جنيه

    Sea view 1 bedroom apartment on payment plan

    My Real Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    CLAN – شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على حمام السباحة ف

    Homes Bay logo image

1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    منتجع الجونة – الحياة الساحلية والاستثمار الذكي

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة و صالة 67 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة: شقة 65م² بإطلالة بحرية بمقدم 20%

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 63 متر مربع في الممشى

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في الاحياء → منتجع لا جونة بإطلالة على البحر

    Homes Bay logo image

    منتجع لاجونا, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكتشف ملاذ أحلامك في إيبيزا

    Homes Bay logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٩٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 58م في قلب الممشى السياحي بمقدم 15%

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة نوم واحدة مطلة على المسبح | مامشا

    Hurghadians Property logo image

    برنسيس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر تشطيب كامل إطلاله ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 47متر تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة مطلة على البحر | الجونة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في الاحياء مقدم 20% وتقسيط على 4 سنين

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 50م² في لا جونا – إطلالة على البحر 20% مقدم

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45 متر تشطيب كامل إطلالة ع الشارع

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60 متر غرفة و صالة تطل على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 45م تشطيب كامل إطالة ع حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55متر تشطيب كامل إطلاله جبليه

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    Apartment for sale pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    1 bedroom apartment pool view at La Gouna Resort

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع